SKU: SP-AIS-M316
View more products from SATORI
Not yet rated
SAVE 30%!
In Stock : 10+
Type
Diameter
Australia
Free Shipping Australia Wide
Calculate Shipping
  • SPECIFICATIONS: Diameter: 31.6mm, Length: 350mm, Offset: 17mm, Cradle: 43x31.5mm, Angle: -5 to +18 degree. Please check the seat post size before making a purchase.